Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, norweskiego, niderlandzkiego i innych

Tłumaczymy dla Państwa juz od 17 lat.

Nasze biuro tłumaczeń mieści się w w Gdyni Pogórzu przy ul. Czarnieckiego 16C/4 , Tel: 602 154 890

Tłumacz przysięgły niemiecki, włoski, hiszpański, norweski,niderlandzki
Tłumacz przysięgły niemiecki, włoski, hiszpański, norweski,niderlandzki

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z j. niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego, norweskiego, francuskiego, niderlandzkiego, holenderskiego, belgijskiego (flamandzkiego), czeskiego, słowackiego,  i innych. Obsługujemy: Giżycko, Kętrzyn, Węgorzewo, Pisz, Ełk, Suwałki, Mikołajki, Olecko, Olsztyn,  a w woj. pomorskim: Pogórze, Gdynię, Rewę, Redę, Rumię, Mosty, Kosakowo, Chwaszczyno, Wejherowo i inne miejscowości w okolicy. Przyjmujemy zlecenia również z całej Polski.

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy usługę na najwyższym poziomie. Tłumaczymy dokumenty, strony internetowe, dokumentację techniczną, prawną i biznesową. Pomagamy w kontaktach z partnerami z zagranicy. Wykonujemy rownież tłumaczenia ustne, w kancelariach notarialnych, prawnych, w siedzibach firm, czy w urzędach stanu cywilnego.

Tłumaczymy, rownież podczas spotkań biznesowych. W naszej ofercie są tłumaczenia przysięgłe, oraz zwykle. Do każdego zlecenia starannie dobieramy najlepszego specjalistę, tak aby jakość zaoferowanego tlumaczenia spełniała najwyższe normy.  Szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie terminu wydania gotowego tłumaczenia, który ustaliliśmy z Państwem. Tłumacz przysięgły uwierzytelnia tłumaczenie swoją pieczęcią i podpisem.

Jak zlecić tłumaczenie?

To proste, wystarczy wysłać do nas plik, skan dokumentu korzystając z formularza wyceny, nasi konsultanci odpowiedzą na Państwa zapytanie w ciagu 30 min. oraz przedstawią wycenę tlumaczenia na dany język.

Formularz wyceny